Powrót

1650 zł
1850 zł

OPIS

Deska do serwowania Green Longa

250 zł

Wyjątkowa i niepowtarzalna deska do serwowania, która nada każdej okazji wyjątkowego wyrazu. Rewelacyjne rozwiązanie do podania serów, wędlin, owoców czy sushi.  

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

28 października 2022

Nie znalazłeś  produktu dla siebie, nie martw się !      Wykonamy go specjalnie dla Ciebie. 

 

Możemy pomóc Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.


Zadzwoń lub napisz,  chętnie doradzimy i udzielimy Ci wszelkich informacji.

44-100 Gliwice

ul.Toszecka 12

dsksklep@gmail.com

+48 570 525 700

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dostępność: dostępny  w sklepie

Czas dostawy: od 2 do 7 dni

Opis

Wyjątkowa i niepowtarzalna deska do serwowania, która nada każdej okazji wyjątkowego wyrazu. Rewelacyjne rozwiązanie do podania serów, wędlin, owoców czy sushi. Wykonana z drewna orzechowego oraz żywicy epoksydowej zabarwionej na kolor morski. Żywica wkomponowana w kawałki drewna w taki sposób, aby razem tworzyły niepowtarzalne połączenie; wzór bardzo przyjemny w odbiorze. Całość zabezpieczona najwyższej jakości olejem do drewna, dopuszczanym do kontaktu z żywnością. 

Produkt wykonany ręcznie, dzięki temu każda wykonana deska jest unikatowa. Absolutny must have podczas rodzinnych uroczystości, spotkań z przyjaciółmi a także romantycznych wieczorów we dwoje.

Dzięki swojej oryginalności idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent.  

 
 

Wymiary

  • Długość: 40 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Grubość: 3,5 cm

Nowości 

1650 zł
1850 zł