Powrót

1650 zł
1850 zł

OPIS

Deska do serwowania Violet Oblong

250 zł

Wyjątkowa i niepowtarzalna deska do serwowania, która nada każdej okazji wyjątkowego wyrazu. Rewelacyjne rozwiązanie do podania serów, wędlin, owoców czy sushi. Wykonana z drewna orzechowego oraz transparentnej żywicy epoksydowej zabarwionej na kolor zieleń veronese'a - niezwykle wziętej barwy w tym sezonie.  

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

28 października 2022

Nie znalazłeś  produktu dla siebie, nie martw się !      Wykonamy go specjalnie dla Ciebie. 

 

Możemy pomóc Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.


Zadzwoń lub napisz,  chętnie doradzimy i udzielimy Ci wszelkich informacji.

44-100 Gliwice

ul.Toszecka 12

dsksklep@gmail.com

+48 570 525 700

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dostępność: dostępny w sklepie

Czas dostawy: od 2 do 7 dni

Prowadzimy również sprzedaż stacjonarną, upewnij się że towar jest dostępny.

Skontaktuj się z nami przed zakupem.

Opis

Wyjątkowa i niepowtarzalna deska do serwowania, która nada każdej okazji wyjątkowego wyrazu. Rewelacyjne rozwiązanie do podania serów, wędlin, owoców czy sushi. Wykonana z drewna orzechowego oraz transparentnej żywicy epoksydowej zabarwionej na kolor zieleń veronese'a - niezwykle wziętej barwy w tym sezonie. Całość zabezpieczona najwyższej jakości olejem do drewna, dopuszczanym do kontaktu z żywnością. Produkt wykonany ręcznie, dzięki temu każda wykonana deska jest unikatowa. Absolutny must have podczas rodzinnych uroczystości, spotkań z przyjaciółmi a także romantycznych wieczorów we dwoje. Dzięki swojej oryginalności idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent.  

 

Wymiary

  • Długość: 51 cm
  • Szerokość: 29 cm
  • Grubość: 3,5 cm

Nowości 

1650 zł
1850 zł