Historia naszej firmy.

Nie znalazłeś  produktu dla siebie, nie martw się !      Wykonamy go specjalnie dla Ciebie. 

 

Możemy pomóc Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.


Zadzwoń lub napisz,  chętnie doradzimy i udzielimy Ci wszelkich informacji.

44-100 Gliwice

ul.Toszecka 12

dsksklep@gmail.com

+48 570 525 700

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

 

 

 

 Pewnego dnia, w sercu miasta, w skromnym warsztacie tkwiła iskra pasji i kreatywności. To tam, pod moimi skrzydłami, narodziła się idea, która miała odmienić spojrzenie na sztukę użytkową . Fascynacja żywicą i miłość do drewna sprawiły, że nie mogłem pozostać obojętny na potencjał, jaki tkwił w połączeniu tych dwóch materiałów.

Nazwa "DSK" wyłoniła się z myśli o desce - symbolu naturalnej prostoty i wszechstronności. Dla mnie deska była nie tylko przedmiotem codziennego użytku, lecz także płótnem, na którym mogła rozkwitać moja wyobraźnia. Z fascynacji żywicą, początkowo powstały obrazy, które szybko zdobyły uznanie w kraju i za granicą, ozdabiając niejeden dom.

Jednak moja pasja nie znała granic. Chcąc dzielić się swoim zamiłowaniem z innymi, postanowiłem stworzyć zestawy kreatywnych narzędzi dla wszystkich, którzy pragnęli wnieść trochę magii żywicy do swojego życia. Obrazki, podkładki, biżuteria - każdy mógł stać się twórcą swoich własnych dzieł sztuki.

Ale to, co wyróżnia obecnie  markę DSK, to szlachetne, starannie wyselekcjonowane drewno,  wysokiej jakości żywica,oraz pasja do tworzenia rękodzieła.

To taki “samograj” w rękach dobrego rzemieślnika :)

Każdy egzemplarz  jest niepowtarzalny, gdyż  struktura drewna za każdym razem jest inna, sprawiając, że nasze produkty mają  swój unikatowy charakter.

Dodatkowo, wraz z rozwojem DSK, zacząłem projektować i tworzyć również niezwykłe deski do serwowania. Wykonane z najszlachetniejszych gatunków drewna i ozdobione subtelnie wtopionymi detalami z żywicy, stały się nie tylko praktycznym narzędziem w kuchni, ale także eleganckim elementem dekoracyjnym na każdym stole. Są doskonałym prezentem dla młodej pary, mamy ,  przyjaciół, lub  okazji urodzin, rocznic, ślubu. Z pewnością doceni je też mistrz kuchni, serwując wykwintne potrawy na designerskiej desce dla swoich gości.

Nie zapominając tworzeniu niezwykłej  atmosfery , stworzyłem kolekcję świeczników, których delikatne wzory, wygrawerowane w drewnie i podkreślone subtelnym blaskiem żywicy, tworzą niepowtarzalny nastrój w każdym wnętrzu. Świece tańczą w ich cieniu, tworząc magiczną aurę i wprowadzając do pomieszczenia nutę przytulnego romantyzmu.

Ze względu na zamiłowanie do kultury bliskiego wschodu, stworzyłem też serię podstawek na orientalne kadzidełka. Subtelne drewno orzecha, kolorowa żywica oraz zmysłowe zapachy to pomysł na romantyczne chwile  z ukochaną osobą.To także niebanalny podarunek dla kontrahenta biznesowego. Elegancki, a jednocześnie neutralny - doskonała forma docenienia owocnej współpracy.

Natomiast, moje lampy są połączeniem funkcjonalności i estetyki. Ręcznie wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, emanują nie tylko światłem, ale także wyjątkowym urokiem. Drewniane korpusy, ozdobione misternymi wzorami i subtelnie oświetlone żywicą, stają się nie tylko źródłem światła, ale także dziełem sztuki, które wzbogacą każde wnętrze.